راهنمای خرید

شما در سایت هایپر چاپ قرار دارید:

این موضوع بسیار برای ما باعث دلگرمی است.


لطفا پس از کلیک کردن بر روی کلید "از اینجا شروع کنید" در صفحه اصلی، یکی از گزینه های مورد نظر خود را انتخاب نمائید:


1- تجدید چاپ کارت قدیمی:

برای این کار باید تصویر اسکن شدۀ کارت قدیمی شما با دقت 300 پیکسل بر اینچ برای ما ارسال شود.
(به دلیل محدودیت های فنی ممکن است تا 10 درصد در رنگ و سایز تفاوت احساس شود)
شما می توانید در صورتی که نیاز به تغییرات خاصی مانند تغییر آدرس، تلفن و... دارید آن را در قسمت توضیحات نوشته و برای ما ارسال کنید.
البته جنس کارت مورد نظر خود را باید مجدادا انتخاب نمائید.


2- چاپ طرحی که شما طراحی کرده اید:
این مرحله نیز مانند مرحله قبلی است. با این تفاوت که شما طرح خود را با اندازه 9 سانتی متر در 5 سانتی متر و دقت 300 پیکسل بر اینچ و مود رنگی cmyk طراحی و برای ما ارسال می کنید.
بدیهی است ارسال تصاویری به جز مشخصات ذکر شده بالا امکان پذیر نیست.


3- متن از شما؛ طرح از ما:

دراین مرحله که محبوبترین روش سفارش است، شما می توانید با انتخاب نوع کسب و کار، انتخاب طرح و دادن متن و توضیحات لازم به ما، کار طراحی را به ما بسپارید تا ما بعد از طراحی ، و ارسال طرح برای شما ؛ آنرا چاپ و ارسال کنیم.
(اتمام طراحی و ارسال طرح طراحی شده در محیط کاربری شما انجام خواهد شد، و برای اطلاع از آن در صورت تائید راه های راتباطی، یک پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.)
در ضمن شما می توانید با انتخاب چاپ دورو، یک طرح و متن مجزا برای پشت کارت خود انتخاب کنید و یا با تعیین نقشه گوگل کسب و کار خود، از ما بخواهید تا آن را پشت کارت ویزیت شما چاپ کنیم. دست شما برای انتخاب کاملا باز است.4- طراحی کارت اختصاصی:

در صورتی که شما بخواهید یک کارت اختصاصی برای کسب و کار خود داشته باشید، می توانید با انتخاب این گزینه و ارائه متن اصلی و توضیحات مناسب از طراحان ما تقاضای طراحی یک کارت ویزیت اختصاصی نمائید(انتخاب این گزینه اضافه شدن هزینه طراحی به مبلغ حدود 10 هزار تومان را به هزینه کل به همراه دارد.)
توجه کنید کارت ویزیت اختصاصی به صورت کاملا اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد و ضمن ذخیره طرح برای تجدید چاپ در دفعات بعد، طرح نیز حفاظت شده و غیر قایل چاپ برای دیگران خواهد بود.(طرح شما صرفاً برای خود شماست.)

5- این گزینه برای تجدید چاپ سفارشات قبلی شما است و بعد از وارد شدن به محیط کاربری، می توانید طرح قبلی خود را از قسمت سفارشات ارسال شده انتخاب و تائید نمائید. بدیهی است برخی مشخصات را مجددا باید انتخاب و هزینه جدید را پرداخت نمائید.

توجه داشته باشید؛ پس از انتخاب گزینه مورد نظر، وارد کردن متن و توضیحات ؛ باید جنس کارت ویزیت مورد نظر خود را نیز انتخاب نمائید.
سایز کارت ویزیت شما؛ بستگی به جنس انتخاب شده توسط شما دارد که می توانید در قسمت توضیحات هر کارت آن را مطالعه نمائید.

کلیه مراحل انجام سفارش شما در محیط کاربری و در قسمت سفارشات قابل مشاهده است.

نکته بسیار مهم:
در حین انجام فرآیند سفارشات شما، روز شمار تحویل سفارش پس از پرداخت هزینه و تائید طرح طراحی شده؛ توسط شما محاسبه خواهد شد.با تشکر و احترام

فروشگاه اینترنتی هایپر چاپ - راهنمای خرید - راهنمای خرید